Zdroj: Stazione Marittima; Naples
AKTUALITY KRÁTKÁ ZPRÁVA ZAHRANIČNÍ

ASOCIACE HBBTV ODHALUJE NOVÝ FORMÁT SYMPOZIA: „NEKONFERENCI“

15. 9. 202315. 9. 2023
Každoroční klíčový summit odvětví propojené televize, Sympozium a udílení cen HbbTV, zaměřený na provozovatele platforem, vysílatele, zadavatele reklamy a reklamních technologií, standardizační organizace a technologické společnosti, bude pořádán společně s Comunicare Digitale, italským sdružením pro rozvoj digitální televize v Neapoli na konci listopadu a proběhne tentokrát v novém formátu.

Poprvé bude konference Symposium HbbTV rozdělena na dvě části - první den půjde o konferenci tradičního formátu, kdy budou probíhat přednášky, prezentace a panely / kulaté stoly, zatímco druhý den bude hostit nekonferenci, na níž budou účastníci rozhodovat o programu, tématech a diskusích, a aktivně tak utvářet a řídit zasedání a závěry konference. Tento interaktivní nekonferenční den proběhne 29. listopadu 2023.

Formát nekonference byl po zkušenostech z minulých ročníků Sympozia navržen tak, aby podporoval spolupráci, inovace a smysluplná spojení mezi účastníky prostřednictvím jejich aktivního zapojení a otevřené diskuse. Nekonferenční den nabídne příležitost prozkoumat témata z prvního dne do větší hloubky nebo klást další rozšířené otázky. Před akcí budou účastníci a potenciální účastníci vyzváni k brainstormingu o možných tématech.

Bližší informace o formátu nekonference jsou na stránkách pořadatele zde.

Zdroj: hbbtv.org

Načítání dalších...