ČESKÉHO SLAVÍKA LETOS OPĚT ODVYSÍLÁ TV NOVA

15. 9. 2023
Zdroj: TV Nova
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Přímý přenos z předávání hudebních cen Český slavík odvysílá i v letošním roce TV Nova. Nabídne ho v pátek 24. listopadu.

Hudební soutěž Český slavík vstupuje do sedmé dekády své existence. Televize Nova ve čtvrtek spustila hlasování, které potrvá do půlnoci 12. ĺistopadu. Přímý přenos z galavečera odvysílá v pátek 24. listopadu.

Režisérem večera je kreativní producent a režisér Pepe Majeský, který bude režírovat pátý přímý přenos Slavíka. Večerem provedou Ondřej Sokol a Aleš Háma.

Český slavík letos také získá nové logo a novou vizuální identitu. Generálním partnerem Českého slavíka je Trinity Bank. Partnerem ankety je i zhotovitel cen, Granát Turnov. Akademická sochařka Helena Hrabová je autorkou hlavní ceny Český slavík od roku 1996. Mediálním partnerem je Rádio Impuls.

V minulém roce se přímý přenos hudební ankety Český slavík stal nejsledovanějším pořadem dne ve všech hlavních cílových skupinách. Udílení prestižních cen si nenechalo ujít 41,03 % diváků v CS 15-54 u TV. Celkem se na galavečer dívalo 1,42 mil. diváků širší věkové skupiny 4+. S největším ohlasem se pořad setkal u žen ve věku 25–34 let (55,23 % share Ž25-34, zdroj dat: ATO-Niesen).

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...