67 % SPOTŘEBITELŮ DÁVÁ PŘEDNOST STREAMOVÁNÍ S PODPOROU REKLAM

7. 1. 2023
Zdroj: GettyImages.com
AKTUALITY VÝZKUM ZAHRANIČNÍ
Zpráva společnosti Infallion shrnuje pravidla a příležitosti pro inzerenty v oblasti videa na vyžádání. Věděli jste, že 67 % spotřebitelů dává přednost streamování s podporou reklam před streamováním bez reklam?

Zatímco předplacené video na vyžádání ( href="/slovnik-detail/?keyword=Svod&post=6586"
target="_blank" class="search-highlight">SVODviz Předplacené video na vyžádání (SVOD)) se stalo základem streamování, video podporované reklamou (A href="/slovnik-detail/?keyword=Vod&post=6646"
target="_blank" class="search-highlight">VODviz Video na vyžádání (VOD)) je žhavým novým trendem. V rychle se vyvíjejícím prostředí streamování je však stále mnoho výzev, které souvisejí s reklamními zážitky. Spotřebitelská zkušenost a preference tak může pomoci nastavit poměr href="/slovnik-detail/?keyword=Vod&post=6646"
target="_blank" class="search-highlight">VODviz Video na vyžádání (VOD) kanálů a směřovat ještě k větší interakci s divákem a jeho zasažení relevantní reklamou. Otázka zní: Co brzdí pokrok A href="/slovnik-detail/?keyword=Vod&post=6646"
target="_blank" class="search-highlight">VODviz Video na vyžádání (VOD) a proč je spotřebitelská zkušenost stále přehlížena?

Studie společnosti Infillion se podrobně zabývá tím, jak diváci hodnotí různou délku reklam, jakou hodnotu přikládají personalizovaným reklamním zážitkům výměnou za svůj čas, pozornost a soukromí a jak se vyvíjí jejich otevřenost vůči nejnovějším funkcím streamování. Zkoumá, jak se může A href="/slovnik-detail/?keyword=Vod&post=6646"
target="_blank" class="search-highlight">VODviz Video na vyžádání (VOD) vyvíjet tím, že se stane relevantnějším, personalizovanějším a interaktivnějším.

Studie shrnuje například to, které prvky kreativy zaujmou divákovu pozornost. Stejně tak může být překvapivým zjištěním, že celebrity v reklamě povzbudí k jejímu shlédnutí jen 43 % diváků.

Zdroj: Infallion; The Consumer-Defined Future of Streaming is Here


Celý report je ke stažení zde.

Ve zprávě se dozvíte:

  • Různé faktory, které ovlivňují metriky pozornosti.

  • Kam by se měli inzerenti přiklonit, aby poskytovali poutavější zážitky

  • Jak lze personalizaci vyvážit s ochranou soukromí, aby se zvýšila pozornost diváků

  • Inovativní reklamní formáty, které by spotřebitelé byli ochotni přijímat

  • atd.


Zdroj: adage.com

Načítání dalších...