SYMPOZIUM A UDÍLENÍ CEN HBBTV 2023 POPRVÉ V NOVÉM FORMÁTU

10. 5. 2023
11. sympozium a udílení cen HbbTV se uskuteční 28.-29. listopadu 2023 v italské Neapoli. Dnes to oznámila asociace HbbTV, globální iniciativa zaměřená na poskytování otevřených standardů pro poskytování pokročilých interaktivních televizních služeb prostřednictvím vysílacích a širokopásmových sítí pro připojené televizory a set-top boxy.

Každoroční klíčový summit odvětví připojené televize, zaměřený na provozovatele platforem, vysílatele, inzerenty a adtech, standardizační organizace a technologické společnosti, bude pořádán společně s italským sdružením pro rozvoj digitální televize Comunicare Digitale.

Poprvé bude HbbTV Symposium rozděleno do tradičního formátu konference, kdy první den budou probíhat přednášky, prezentace a kulaté stoly, zatímco druhý den bude hostit nekonferenci, na níž budou účastníci rozhodovat o programu, tématech a diskusích, a aktivně tak utvářet a řídit zasedání a závěry konference.
"Jsme nadšeni, že se vracíme do Itálie a hostíme nový formát konference. Delegáti nám sice řekli, že se jim předchozí koncepce líbila, ale zároveň nás vyzvali, abychom vytvořili více příležitostí pro interaktivitu mezi řečníky a publikem, a umožnili tak větší výměnu názorů mezi účastníky. Jsme přesvědčeni, že nová struktura vytvoří událost, která návštěvníkům poskytne cenné informace o tom, jak úspěšně rozvíjet své podnikání v měnících se podmínkách trhu,"

uvedl Vincent Grivet, předseda asociace HbbTV.

"Radujeme se z toho, že se Sympozium a předávání cen HbbTV koná letos v Itálii, protože vzhledem k úspěchu akce v jiných evropských městech je to pro naši zemi velká příležitost," dodal Andrea M. Michelozzi, prezident společnosti Comunicare Digitale. "Neapol je skvělou volbou díky své bohaté historii a silnému nadšení pro moderní technologie, za kterým stojí místní hráči na trhu, kteří se velkou měrou zasloužili o rozvoj HbbTV. Neapol je připravena na dechberoucí akci, která všechny účastníky ve středomořském prostředí výrazně inspiruje."

Sympozium HbbTV se bude konat v moderním kongresovém a výstavním centru Naples Maritime Station, které se nachází v přístavní oblasti Neapole u Středozemního moře. Na této akci se rovněž uskuteční 6. ročník soutěže HbbTV Awards, která zahrnuje širokou škálu kategorií určených k ocenění nejlepších řešení a vynikajících výsledků komunity HbbTV.

Sympozium HbbTV, které je určeno vrcholným manažerům v odvětví připojené televize, poskytne jedinečnou platformu pro obchodní a propagační aktivity. Podrobnosti o sponzorských balíčcích naleznete ve výzvě pro sponzory. Do 2. července jsou k dispozici nabídky se sníženými cenami.

O Asociaci HbbTV

Hybridní televize (označovaná jako „HbbTV“) je globální iniciativa, která vytváří specifikaci pro poskytování služeb pokročilé a interaktivní televize a zábavy spotřebitelům pomocí kombinace televizního vysílání a širokopásmového internetu. Specifikaci HbbTV vytvářejí lídři v oboru, aby zkvalitnili zkušenosti spotřebitelů při sledování videa pomocí připojených televizorů, set-top-boxů a víceobrazovkových zařízení. Specifikace HbbTV používá prvky stávajících specifikací z jiných standardů, včetně OIPF, CEA, DVB, MPEG-DASH a W3C. Díky začlenění činnosti organizace Open IPTV Forum (OIPF) v roce 2014 a Smart TV Alliance v roce 2016 je HbbTV schopná oslovit poskytovatele služeb a dodavatele technologií pro IPTV služby i kombinované vysílací a over-the-top (OTT) služby.
HbbTV je neziskové sdružení registrované ve Švýcarsku. Má přibližně 80 členů, k nimž patří všichni světoví výrobci televizorů, velké evropské vysílací společnosti a televizní platformy i celá řada světových dodavatelů technologií a čipových sad. Více informací je uvedeno na stránkách www.hbbtv.org

Kontakt pro Asociaci HbbTV

Angelo Pettazzi
Předseda pracovní skupiny pro marketing HbbTV a vzdělávání (MEWG)
E-mail: angelo.pettazzi@kineton.it
Tel: +39 335 7614 596Zdroj: hbbtv.org

Načítání dalších...