PRIMA NA ŠTĚDRÝ VEČER OPĚT ZAŘADÍ KOMEDII SÁM DOMA

25. 11. 2022
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Vánoční vysílání televize Prima je postaveno na tradičních pořadech, na Štědrý večer odvysílá komedii Sám doma.

Televize Prima odvysílá letos na Štědrý večer opět komedii Sám doma, na kterou naváže romantický film Navždy spolu. Večer završí komedie Matky na tahu o Vánocích.

Štědrý den na Primě odstartuje ráno pohádkou Krakonošův poklad, kterou bude ve vysílání následovat Lízin let do nebe. Dopoledne bude patřit ještě Noci v muzeu a rodinné komedii Rolničky, kam se podíváš. Po obědě se na obrazovkách představí Hurvínek a kouzelné muzeum.

Ve vánoční nabídce TV Prima se dále objeví pohádky Šíleně smutné princezny, Dařbuján a Pandrhola nebo Sedmero krkavců a další.

Na závěr roku zařadí speciály svých stálých pořadů, například 7 pádů s Písničkou (speciál věnovaný památce Hany Zagorové s jejími nejbližšími), Vánoční speciál Máme rádi Česko, Inkognito – Silvestr 2022, Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka a Silvestrovská Partička.

V prosincovém programu kanálu Prima se objeví i Česká Miss Essens (11. prosince), a to v živém přenosu soutěže  z pražského O2 Universa, který Prima nabídne v přímém přenosu.Náhled vánočního vysílání TV Prima od 20:15

24.12.: Sám doma, Navždy spolu, Matky na tahu o Vánocích

25.12.: Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Zase ona!

26.12.: Princ a Večernice, Krásná pokojská

27.12.: Šíleně smutná princezna, Zejtra napořád

28.12.: Třetí princ, Pan Dokonalý

29.12.: Noc na Karlštejně, Muž s cejchem smrti

30.12.: Strašidla, Pro balík prachů

31.12. Inkognito - Silvestr 2022, Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka, Silvestrovská Partička

Další informace i o nabídce tematických stanic je možné dočíst se ve zprávě Primy, která je ke stažení zde.Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...