VE VÁNOČNÍM KLIPU SNÍDANĚ SE SEŠLA ŘADA SOUČASNÝCH I BÝVALÝCH MODERÁTORŮ

28. 11. 2023
Zdroj: TV Nova
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Ranní pořad TV Nova Snídaně se spojil s oblíbenou zpěvačkou a herečkou Annou Slováčkovou, která pro něj připravila speciální vánoční píseň. Na natáčení klipu se kromě současných moderátorů objevila i řada tváří, které moderovaly tento pořad v minulosti. Nechyběla ani Anna Slováčková, která píseň „Čas zastavit čas“ spolu s Milanem Peroutkou zpívá.

Videoklip je naprosto výjimečný v tom, že se nám povedlo propojit na jednom místě dvacet čtyři současných i bývalých moderátorů Snídaně. Nechyběli ani psi. A to vše v nostalgické a velmi poklidné vánoční atmosféře. Mám velkou radost, jak k tomu jednotliví moderátoři přistoupili a byli kreativní, co se vánočního stylingu týče,“ vysvětluje Samira Al Aliová, vedoucí Snídaně.

Ve studiu s obrovským stromečkem a spoustou světýlek se potkali nejen současní moderátoři Snídaně a Víkendové Snídaně Ondřej Havel, Johan Mádr, Dana Morávková, Jan Čenský, Miluše Bittnerová, Pavel Svoboda a Roman Staša, ale i jejich další kolegyně z vysílání Bára Šimková, Iveta Maurerová, Natálie Chocholoušová, Petra Vindyšová, Pavlína Lubojatzky nebo Besky. Příjemnou atmosféru pomohli dotvořit Michal Jagelka, Aleš Cibulka, Zorka Hejdová, Aleš Háma, Aleš Lehký, Gábina Partyšová, Iveta Kořínková, Vítek Havliš, Kateřina Kaira Hrachovcová, Eva Decastelo, Jakub Kotek, Ondřej Vodný, Tomáš Novotný, Petr Říbal a Lukáš Maule.

Vánoce jsou o setkávání s blízkými, o tom, že bychom se měli aspoň na chvíli zastavit a rozjímat. To je to nejcennější, co můžeme jeden druhému dát. I proto jsme naši písničku pojmenovali Čas zastavit čas,“ říká Anna Slováčková. „S Milanem jsme dobří kamarádi, umíme se na sebe naladit, takže to byla spolupráce více než příjemná. I ve studiu se povedlo vykouzlit půvabnou vánoční atmosféru, a to bez ohledu na to, že byla polovina listopadu,“ dodává Anna.

Klip bude mít premiéru ve vysílání Víkendové Snídaně na TV Nova dne 3. prosince, tedy na první adventní neděli.

Autor: Jan Vávra, Igor Ochepovsky, Anna Julie Slováčková

Interpreti: Anna Julie Slováčková, Milan Peroutka

Vydavatel: Anna Julie Slováčková

Zdroj: TV Nova

Načítání dalších...