Jan Vlček, zdroj: AKTV
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA

JAN VLČEK ODEJDE NA KONCI BŘEZNA Z VEDENÍ CME

28. 2. 2024
Po třinácti letech opustí Jan Vlček skupinu CME a televizní skupinu Nova. Z vedení CME odejde na konci března.

Jan Vlček ke konci března odejde ze své dosavadní role Group Revenue Chief ve vedení CME. Na tuto pozici se přesunul na konci roku 2022 z postu generálního ředitele TV Nova. Odchod Vlčka oznámila skupina CME ve středu odpoledne.

Jan Vlček do mediální skupiny TV Nova nastoupil v roce 2011, začínal jako obchodní ředitel. tak otevře novou profesní etapu po více než dekádě úspěšné spolupráce s mediální skupinou. V červnu 2019 se stal společně s Klárou Brachtlovou co-CEO TV Nova. Zastával také post jednatele TV Nova.

Kam budou směřovat další profesní kroky Jana Vlčka, zatím známo není. Po předání funkce na konci března si chce vzít několik měsíců odpočinek, uvedl na dotaz MediaGuru.cz.
„Během svého dvanáctiletého působení v CME se významně podílel na úspěchu TV Nova i celé skupiny CME. Jan Vlček jako co-CEO ředitel TV Nova nastavil stěžejní strategii pro prodej reklamy a budoval silné klientské vztahy napříč trhy CME. Jeho přínos byl zásadní i během období, kdy televize čelila dopadům pandemie covidu-19,"

uvedla CME.

Nově naopak do CME přichází Vladimír Mužík, a to na pozici ředitele digitální transformace zpravodajských formátů v šesti zemích CME.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...