TELEVIZE PRIMA PŘEDĚLALA NÁKUPNÍ APLIKACI V PROSTŘEDÍ HBBTV

23. 8. 2022
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Diváci televize Prima mohou po stisknutí červeného tlačítka na dálkovém ovládání svého televizoru spustit předělanou aplikaci Prima Nákupy. Ta v prostředí hybridního vysílání HbbTV zobrazuje slevové akce a letáky obchodních řetězců. Tato funkce byla původně v provozu samostatně pod názvem Prima Letáky, teď je součástí nákupního portálu.
„Dvě dlouhodobě fungující služby jsme sloučili v jednu a uvádíme ji v době, kdy prodej přes slevové akce nabírá na obrátkách. Předpokládáme, že tento trend bude minimálně po zbytek roku sílit. Se zvyšováním nákladů na klasické papírové letáky a propagační materiály a jejich distribuci jsme chtěli svým klientům nabídnout jedno místo, kde mohou své nabídky prezentovat televizním divákům či uživatelům na webu s minimálními produkčními a nulovými distribučními náklady a v podstatě v reálném čase,“

říká Kateřina Srbová, produktová manažerka HbbTV skupiny Prima.

Slevové akce je možné zacílit regionálně, zobrazí se v tom případě jen divákům v oblastech, kterých se týkají. „Klienti mohou stejně jako u Prima Letáků zvyšovat zásahviz Reach své reklamní kampaně. Během lineárního televizního vysílání mohou v reklamním spotu poutat na konkrétní slevy a následně diváky přes červené tlačítko přivést do slevového kupónu,“ vysvětlil Petr Hatlapatka, vedoucí online prodeje obchodního zastupitelství Media Club.

Slevové akce se zobrazují nejenom v HbbTV, ale zároveň i na webu Primy.

Zdroj: lupa.cz

Načítání dalších...