PRIMA CHYSTÁ CHALUPY SNŮ, POŘAD O PROMĚNĚ CHAT A CHALUP

27. 5. 2022
Zdroj: TV Prima, mediaguru.cz
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Nová docu-reality show se zaměří na proměny českých chat a chalup.

Televize Prima spolu s agenturou Media One připravuje do vysílání nový reality pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání. o bydlení s názvem Chalupy snů. Naváže na reality show o bydlení a je inspirován pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.em Norské domy snů. Prima v těchto dnech otevřela casting pro zájemce, hlásit se je možné do poloviny června. Na obrazovkách se nový pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání. objeví v roce 2023.

Cílem projektu je přimět diváky začít uvažovat nad rekonstrukcí chat a chalup jiným směrem. Vymanit se ze zavedených stereotypů a nebát se experimentovat. Vybírat se budou chaty a chalupy primárně na samotách, v lesích, u vody.

Kromě přiblížení se severskému formátu je cílem pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.u přinést záběry z krásných míst České republiky. Seriál se zaměří na objekty jedinečné či ukryté v srdci přírody. Důraz bude kladen spíše na objekty v kopcovitých oblastech. Stěžejní nebude osobní příběh majitelů, ale objekt jako takový, uvedla televize Prima.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...