NOVA OD ČERVNA NASADÍ DO PRIME-TIME SHOW LEGO MASTERS

9. 5. 2022
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Televizní formát, na kterém se přímo podílela značka Lego, odvysílá Nova v hlavním vysílacím čase o červnových nedělích.

Od neděle 5. června začne televize Nova vysílat novou soutěžní show přímo propojenou se značkou Lego. Jmenuje se Lego Masters a v nedělním prime-time obsadí vysílací časV kontextu PEM se jedná o časový úsek na jednom TV kanálu, popsaný ve vysílacím protokolu daného televizního dne. od 20:20. Už o týden dříve, tedy od 29. května, bude možné pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání. zhlédnout na platformě Voyo.

Formát se bude vedle Novy vysílat také na obrazovkách sesterské slovenské stanice Markíza. Jeho podstatou je hledání nejtalentovanějšího amatérského stavitele Lega v Česku a na Slovensku. Vítěz získá finanční odměnu 500 tisíc Kč. Moderátory pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.u jsou slovenská komička Evelyn a herec Matouš Ruml. Na tuzemských obrazovkách jde o první soutěžní formát typu reality show, který se vysílá v hlavním vysílacím čase a který je spojen se jménem konkrétní značky.

Soutěžní dvojice, které v soutěži plní zadané úkoly, jsou sestaveny různě – na základě rodinných nebo přátelských vazeb nebo castingu. Výzvy jsou poskládané tak, aby se každým kolem testovala souhra dvojic a jejich technická a kreativní dovednost.

Celkem se soutěžící utkají v osmi výzvách rozdělených do čtyř vysílacích epizod. Nova tak tímto formátem vyplní všechny červnové neděle.

Lego Masters je globálním formátem vytvořeným Tuesday's Child Television a společností Lego Group. Poprvé se na obrazovkách objevil v roce 2017 ve Velké Británii. Od té doby byl vysílán v 16 zemích světa v různých světadílech, např. v USA, Austrálii, Asii a Evropě. Česká a slovenská adaptace je sedmnáctá v řadě.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...