PRIMA ROZŠIŘUJE HOBBY POŘADY, ZAHÁJÍ ZAHRADNÍK PO RUCE

10. 4. 202410. 4. 2024
Prima rozšiřuje nedělní odpolední pásmo svých hobby pořadů o pořad Zahradník po ruce.

Nedělní hobby okénko televize Prima, ve kterém se vysílají pořady Receptář prima nápadů, Libovky Pepy Libického a Vychytávky Ládi Hrušky, se od letošního 14. dubna rozšíří o nový pořad Zahradník po ruce. Moderátor Tomáš Trejbal v něm bude diváky provázet zakládáním přírodní zahrady i ekologickým pěstováním na balkonech a terasách. Vysílat se bude v neděli od 13:45.

„Nedělní hobby pořady patří do programového schématu kanálu Prima. Témata spojená se zahradou, bydlením a stavbou naše diváky stále více zajímají. Proto jsme před pěti lety přidali k našim stálicím – Receptáři prima nápadů a Vychytávkám Ládi Hrušky – Libovky Pepy Libického, zaměřené na větší stavební a renovační projekty. Letošní novinka Zahradník po ruce je zase zaměřena na zahradu a sleduje trend udržitelného pěstování, přírodních zahrad a využití permakultury. Pěstování vlastního ovoce a zeleniny v souladu s přírodou a bez chemie, často i v městských podmínkách, je progresivním tématem, které zajímá širokou veřejnost,“ říká Alex Ruzek, programová ředitelka skupiny Prima.

V ukázkách a workshopech tak pořad předvede, jak si vypěstovat zeleninu a ovoce bez chemie. Každý díl pořadu přinese čtyři reportáže o sezónních činnostech v zahradě, ve skleníku i na balkonech a poradnu diváckých dotazů a odpovědí na ně. Součástí budou i návštěvy již hotových přírodních zahrad a rozhovory s jejich majiteli.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...