Kateřina Borovanská, F Major; Zdroj: F Major
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA

FÉNIX MÉDIA SE ZAMĚŘÍ NA MEDIÁLNÍ TALENTY BUDOUCNOSTI

22. 9. 202322. 9. 2023
Druhé setkání Fénix Media o budoucnosti českých médií se zaměří na talenty české mediální scény.

Druhá kvartální debata Fénix Média se uskuteční ve středu 27. září. Její podtitul zní Generation Next a zaměří se na mediální talenty budoucnosti. Setkání otevře jako klíčový řečník Michal Ptáček, CEO a zakladatel CzechCrunch. Následovat bude panelová diskuse o budoucnosti českých médií s nastupujícími talenty mediální scény. Zúčastní se jí: Čestmír Strakatý, Zdislava Pokorná, Anna Košlerová a Tereza Vlčková.

Čestmír Strakatý v médiích pracuje 13 let. Produkuje rozhovory pro Prostor X (CNC), moderuje i pořad Press klub Frekvence 1 a vytváří vlastní podcast s placeným obsahem, který se stal jedním z nejúspěšnějších v Česku.

Zdislava Pokorná je česká investigativní novinářka působící v Deníku N, která se zaměřuje na mapování klientelistických skupin a kauzy významného ekonomického dosahu. Je nositelkou Novinářské ceny za rok 2022. Působila rovněž v Seznam Zprávách či iRozhlase.

Anna Košlerová většinu svého života strávila v zahraničí a s novinařinou se seznámila při studiu sociální psychologie na severu Nizozemska. Tam pracovala v redakci lokálního média Ukrant. Posléze spolupracovala se zahraničními médii The Guardian, BBC, Al Jazeera, The Scotsman a Vice World News. Redaktorkou serveru iRozhlas.cz je od května 2022.

Tereza Vlčková začínala na iDnes.cz jako elévka, poté zde působila jako redaktorka a nyní na editorské pozici. Dlouhodobě se věnuje tématům nerovností mezi muži a ženami nebo genderově podmíněnému násilí.

Vstup na konferenci je možné zakoupit prostřednictvím webu akce zde. Debata je určena omezenému počtu účastníků. Pořádá ji F Major, partnery jsou Unie vydavatelů a Ženy v médiích.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...