Studio TN.cz; Zdroj: TV Nova
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA

TN LIVE JIŽ BRZY OSLAVÍ TŘETÍ NAROZENINY

29. 4. 202429. 4. 2024
Třetího května oslaví zpravodajská platforma TN Live již třetí narozeniny.
„Když jsme tento projekt rozjížděli, dali jsme si za cíl, že chceme být pro naše diváky u všeho důležitého a zajímavého, co se nejen v naší republice právě děje. Jsem moc rád, že i po třech letech se nám to stále daří. K tomu postupně přidáváme i pravidelné pořady a rubriky, abychom zajistili, že se náš divák dostane nejen k těm nejžhavějším novinkám, ale že mu k nim dáme i širší kontext nebo názory řady odborníků,“

říká Kamil Houska, ředitel zpravodajství TV Nova. Kromě zpravodajských událostí se TN Live věnuje také například společenským tématům, ekonomice, zdravotnictví, školství, sportu nebo světu celebrit.

TN Live oslaví třetí narozeniny


Od letošního května čekají na diváky novinky. Na svůj oblíbený diskuzní pořad Napřímo se mohou těšit od 2. května v 17:30 každý pracovní den. Za moderátorským pultem se budou střídat Bára Divišová, Veronika Petruchová a Michaela Indráková. Zvýšená frekvence čeká i na lifestylový magazín Talk!, který se představí od 14. května také každý pracovní den, a to v 16:00. Hlavní moderátorkou bude Rebecca Diatilová, nicméně s ní bude úzce spolupracovat i redakce pořadu Život ve hvězdách.

Diváci se mají na co těšit


Větší množství informací čeká na diváky v pořadu Svět za hranicemi, který bude posílen od června. „Je to pochopitelné, v současnosti se toho děje opravdu hodně, na začátku června nás čekají volby do Evropského parlamentu a na podzim americké prezidentské volby, nadále probíhá válka na Ukrajině a konflikt v Izraeli. Chceme ale přinášet i pozitivní témata a příběhy, chceme motivovat a inspirovat,“ vysvětluje Martin Synek, šéfredaktor TN Live. Sledovanost jednotlivých pořadů se pohybuje v řádu několika desítek tisíc, rekordní týdenní sledovanost zaznamenala platforma v březnu letošního roku, a to 518 468 video views. Vysílání TN Live je k dispozici na TN.cz, Voyo a pod modrým tlačítkem HbbTV, vybrané pořady také v podcastových aplikacích nebo na sociálních sítích. Nejbližším větším projektem ve vysílání TN Live budou debaty u příležitosti voleb do Evropského parlamentu.

Zdroj: tv.nova.cz

Načítání dalších...