SYMPOZIUM A UDÍLENÍ CEN HBBTV 2024 HLEDÁ PŘEDNÁŠEJÍCÍ

4. 6. 20244. 6. 2024
Organizátoři Sympozia a udílení cen HbbTV zveřejnili výzvu pro řečníky na 12. ročník této akce (letošní Sympozium HbbTV hostí Londýn, 14.-15. listopadu).

Asociace HbbTV pořádá akci společně s organizací Everyone TV, kterou podporují britské veřejnoprávní televize BBC, ITV, Channel 4 a Channel 5. Klíčovými tématy letošního ročníku jsou: Služby a inovace pro spotřebitele na trzích HbbTV; Aplikace HbbTV pro provozovatele; Cílená reklama včetně vodoznaků pro trhy set-top boxů; Testovací sada HbbTV a interoperabilita a DVB-I a lineární (živé) IP kanály.

Asociace HbbTV očekává zejména prezentace o praktickém použití a zkušenostech uživatelů a obchodních příležitostech s využitím technologie HbbTV, zejména pokud budou podpořeny případovými studiemi.

Po úspěchu nové koncepce v loňském roce se Sympozium HbbTV bude opět skládat z tradiční konference v první den, po níž bude večer následovat slavnostní předávání cen HbbTV. Druhý den proběhne ne-konference, na níž účastníci rozhodují sami o tom, co bude na programu, hlasují o tématech a diskusích a aktivně tak utvářejí a řídí zasedání a závěry.

Přihlášky se podávají prostřednictvím online formuláře na webových stránkách HbbTV.

Zdroj: broadbandtvnews.com

Načítání dalších...