Zdroj: Česká televize
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA

PRIMA V LÉTĚ: MALÝ PITAVAL Z VELKÉHO MĚSTA, KDO SE PTÁ?, POLDA ČI FILMY

20. 6. 202420. 6. 2024
Letní vysílání postaví televize Prima na repríze seriálů, českých i zahraničních filmech nebo premiérovém pořadu Kdo se ptá?.

Reprízy seriálu Polda, letitý seriál Malý pitaval z velkého města, české filmy, ale i premiérová soutěžní hra Kdo se ptá? tvoří páteř letního vysílacího schématu TV Prima pro první prázdninový měsíc. Doplní je příběhy Indiana Jonese nebo reprízy pravidelných pořadů TV Prima jako Show Jana Krause, 7 pádů Honzy Dědka nebo Inkognito.

Soutěž Kdo se ptá?, uváděná v licenci formátu Who is Asking?, míří do pátečního hlavního vysílacího času. Pořad moderuje Martin Dejdar a poprvé se na obrazovce objeví v pátek 21. června. Princip vědomostní soutěže spočívá v zodpovídání záludných otázek, jež soutěžícím pokládají běžní lidé. Ti své otázky natáčí na mobilní telefon a zasílají je do studia.

Prima v létě přinese i několik filmových premiér: 7. července dorazí Rychlej Charlie v hlavní roli s Piercem Brosnanem, o týden později Melissa Roxburghová a John Malkovich ve snímku V zajetí mysli. Poslední červencový čtvrtek přinese televizní premiéru rodinného snímku Děti Nagana. Diváci uvidí také Top Gun: Maverick. Z tradičních pořadů se objeví například filmy o Jurském parku či Indianu Jonesovi, seriál Malý pitaval z velkého města a hned několikrát v týdnu reprízy několika řad seriálu Polda.

Filmové nabídce vyčlení Prima v létě úterní a čtvrteční večery, ve středu a v sobotu zůstává Polda a v pondělí půjde Malý pitaval z velkého města.Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...