PRIMA NATÁČÍ NOVÝ ÚSTŘEDNÍ SERIÁL DOBRÉ ZPRÁVY, JE Z TV PROSTŘEDÍ

7. 6. 2022
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Televize Prima začala natáčet svůj nový ústřední seriál, tentokrát ho situuje do prostředí televizního vysílání.

Televize Prima zahájila natáčení svého nového dlouhodobého seriálu Dobré zprávy, který se odehrává v prostředí televizního zpravodajství. Natáčí se v malešických ateliérech v Praze. Hlavní role ztvární Natálie Halouzková a Vladimír Polívka. Seriál líčí příběh vesnické dívky, která získá stáž v imaginární redakci Dobrých zpráv. Záměrem tvůrců je ukázat televizní zpravodajství i z jiné stránky.

Prima tak po tématech zdravotnictví (Modrý kód), vaření (Ohnivý kuře), rodinné ságy (Slunečná) či vinařství (Vinaři) sahá po mediálním námětu.
„Na téma zpravodajství nepotřebujeme odborné poradce, všichni jsme televizí prošli. Její zákulisí známe a víme, jak to v televizi chodí. Prostřednictvím holky plné ideálů chceme na specifickém pořadu odpoledního živého vysílání nahlédnout do televizního zákulisí,“

uvedla na zahájení natáčení Lenka Hornová, ředitelka obsahu TV Prima.

Televizní studio musela Prima pro účely natáčení nového seriálu v ateliéru postavit. V seriálu dále hrají Petr Ryšavý, Miroslav Šimůnek, Marek Vašut, Igor Chmela, Jan Komínek, Ivana Korolová, Zdeněk Žák, Jaromír Nosek, Kateřina Klausová, Ivana Andrlová nebo Vojtěch Vodochodský. Seriál produkuje společnost Good TV a vzniká pod taktovkou režisérů Libora Kodada, Jaromíra Polišenského a Lukáše Buchara.

Nový seriál Primy je zamýšlen jako dlouhodobý. Prima je obvykle zařazuje dvakrát týdně do svého prime-timového vysílání ve všedních dnech. Kdy by mohla Dobré zprávy do vysílání nasadit, zatím neuvedla. Je ale možné, že se objeví už v podzimním vysílání televize místo seriálu 1. mise.

Jde tak o další z nových seriálů, který Prima připravuje. Na jaře už oznámila zahájení natáčení seriálu Pod hladinou, který je zaměřen na život policejních potápěčů. Nedávno informovala o vzniku dalšího seriálu z vinařského prostředí Pálava.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...