PODZIMNÍ TELEVIZNÍ POŘADY SE ROZJÍŽDĚJÍ NAPLNO

5. 9. 2022
Zdroj: GettyImages.com
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
V týdnu od 5. září zahajují na televizních obrazovkách novinky pro podzimní vysílání. Programová schémata se tak naplno rozjíždějí.

V uplynulém týdnu se na televizních obrazovkách představily především novinky pro podzimní vysílání hlavních komerčních televizních stanic. K nim v aktuálním týdnu přibydou premiérové pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.y České televize a některé další novinky. Tím bude možné zahájení podzimní televizní sezóny považovat za kompletní.

Co ukázal první týden, ve kterém zahájily nové pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.y nebo premiérové díly nových řad už známých pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.ů? Vzhledem k tomu, že některé pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.y se i v týdenní skladbě opakují a že jsou vysílány ve stejných časech jako loni na podzim, lze konstatovat, že jejich výsledky se prozatím potvrzují i po prvním „podzimním“ týdnu. Jde především o úterní a čtvrteční výsledky seriálu ZOO (Prima), který udržuje sledovanostviz Rating v širší divácké skupině 15+ nad úrovní jednoho milionu diváků a v této skupině, stejně jako ve skupině 15-69, mu patří jednoznačné prventsví. Seriálu ZOO v úterý konkuruje MasterChef (Nova), který je opět silný v komerční cílové skupině 15-54 a ve čtvrtek Pan profesor (Nova). Také druhá řada seriálu s Vojtěchem Dykem v prvním týdnu udržela nejvyšší sledovanostviz Rating ve skupině 15-54.

Druhou řadou pokračuje také pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání. Souboj na talíři (Nova), vysílaný v úterním druhém prime-timovém okně, a také jemu se v tomto vysílacím čase podařilo zopakovat nadprůměrný výsledek ve skupině 15-54.

Vítězně se pak v prvním týdnu uvedly dvě novinky TV Prima. Seriál Hořký svět přilákal napoprvé více než milion diváků (15+) a ve středečním večeru dosáhl s přehledem nejlepšího výsledku, a to i v dalších diváckých skupinách. Nová zábavná show Můj muž to dokáže, vysílaná v pátek večer, si rovněž při svém startu připsala nejvyšší sledovanostviz Rating ve všech hlavních diváckých skupinách.

Rozložení diváckých preferencí v pondělním večeru není ještě definitivní. Přestože souboj prvních dílů nového seriálu Pálava (Prima) a nových dílů seriálu Specialisté (Nova) vyšel v širší divácké skupině 15+ lépe pro druhý z jmenovaných, zatímco v mladších diváckých skupinách se dařilo o něco více úvodnímu dílu seriálu Pálava, do hry ještě nevstoupila Česká televize. Od pondělí 5. září zahájí vysílání třetí řady seriálu Případy 1. oddělení a velmi pravděpodobně strhne divácký zájem na svou stranu.

Naopak nedělní večery budou zřejmě ve znamení nové řady seriálu Policie Modrava (Nova), přestože novinka České televize, minisérie Pozadí událostí, odstartuje až 11. září. První díl čtvrté řady Policie Modrava sledovalo v neděli 4. září v průměru 1,58 mil. diváků (15+, podíl 41,4 %).

Zdá se rovněž, že Hvězdný speciál pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.u Na lovu (Nova) zopakuje své jarní výsledky a stane se pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.em číslo jedna pro sobotní večery.

Vzhledem k tomu, že s výjimkou víkendového a pondělního vysílání nasazuje Česká televize do hlavního večerního času reprízy, odehrají se největší večerní souboje v pracovních dnech mezi hlavními komerčními televizemi.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...