Zdroj: HbbTV Associace
AKTUALITY KRÁTKÁ ZPRÁVA ZAHRANIČNÍ

ASOCIACE HBBTV OTEVÍRÁ PŘIHLÁŠKY PRO ŘEČNÍKY 11. ROČNÍKU SYMPOZIA A CEN HBBTV

3. 7. 20233. 7. 2023
Asociace HbbTV zveřejnila výzvu pro přednášející na 11. ročník Sympozia a udílení cen HbbTV, které se uskuteční 28.-29. listopadu 2023 v italské Neapoli.

Asociace, která akci pořádá společně s agenturou Comunicare Digitale, italským sdružením pro rozvoj digitální televize, nyní vyzývá experty z oboru HbbTV, aby v programu konference vystoupili jako řečníci.
"Každoroční Sympozium HbbTV je skvělá příležitostí pro setkávání, vzdělávání, diskusi a zkoumání klíčových trendů fascinujícího prostoru interaktivní televize. Vaše názory na aktuální vývoj, nové produkty i služby a budoucí trendy si jako každý rok rádo vyslechne odborné a informací chtivé publikum! Rád bych proto vyzval řečníky, aby se reagovali na naši výzvu a podělili se s námi ve svých přednáškách o své příspěvky k oblasti HbbTV,"

řekl Vincent Grivet, předseda Asociace HbbTV.

Mezi zajímavá témata patří například studie o zavádění služeb HbbTV na různých trzích, pohledy spotřebitelských organizací, výrobců televizorů a dalších zařízení, operátorů, provozovatelů vysílání a regulačních orgánů, aplikace HbbTV pro operátory (HbbTV OpApp), bezpečnost a HbbTV a DVB-I.

Zájemci o účast by měli asociaci zaslat nástin navrhované prezentace prostřednictvím online formuláře do 31. srpna 2023.

Na Sympoziu HbbTV budou také udílena ocenění - 6. ročník soutěže HbbTV Awards zahrne širokou škálu kategorií určených k ocenění osvědčených postupů a vynikajících výsledků komunity HbbTV.

Zdroj: broadbandtvnews.com

Načítání dalších...