TV NOVA VYSÍLÁ UŽ 29 LET.

3. 2. 2023
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
TV Nova slaví své 29. narozeniny. V pátek 4. února 1994 v 19 hodin odstartoval přímý přenos z Národního muzea vysílání první komerční televize v Česku.

Název nové stanice – Nova – byl tehdy vybrán z tisíců návrhů a nápadů zaslaných od diváků. Záhy po svém startu se TV Nova rychle etablovala jako komerční televize s vedoucím postavením na českém televizním trhu.

TV Nova, která už téměř tři dekády baví miliony diváků všech generací, přinesla přes stovky tisíc hodin vysílání, tisíce hodin zpravodajství a publicistiky a desítky tisíc hodin filmů, seriálů, reality show a zábavných pořadů. V průběhu let se rozšířila o několik tematických stanic, které nabízí divákům nejširší spektrum pořadů.
„Jsme pyšní, že jsme už 29 let důležitou součástí životů našich diváků a přinášíme jim kvalitní zpravodajství, zábavu, chvíle napětí i dojetí. Za tu dobu jsme přispěli k rozvoji českého mediálního trhu, vytvořili z TV Nova silnou a stabilní značku, posílili její vedoucí postavení na televizním trhu a dokázali rozšířit její zásah i do online světa,“

říká Daniel Grunt, generální ředitel TV Nova, a dodává: „A jaká jsou přání do dalších let? Chceme i nadále být nedílnou součástí českých domácností, stavět se na stranu našich diváků, být respektovaným zaměstnavatelem, klíčovým lokálním hráčem mezi SVOD službami a spolehlivým partnerem pro naše obchodní klienty. Naše bohatá minulost je pro nás především pevným závazkem do budoucnosti.“Nova slaví narozeniny prostřednictvím TN Live, pro které je na 3. únor připraven speciální program, který se věnuje zejména historii televize. Vysílání TN Live je k dispozici na TN.CZ, Voyo a přes HbbTv. V sobotu 4. února se bude oslavovat hned od rána. Ve Víkendové snídani vítězka MasterChef Česko 2021 Besky upeče narozeninový dort jako vystřižený z Instagramu. A diváci mohou být u toho od 7:55 na Nově.

Zdroj: mam.cz


Načítání dalších...