Zdroj: Freepik.com
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA

TIPY Z VELIKONOČNÍHO TV PROGRAMU

28. 3. 202428. 3. 2024
Blížící se jarní svátky přinesou čtyři dny volna, které přímo vybízí k tomu, trávit čas s blízkými a přáteli. Společné sledování seriálu nebo filmu v televizi je podle posledních výzkumů jednou z nejoblíbenějších činností, kterou rodiny tráví volné dny. Přinášíme proto několik tipů z velikonoční programové nabídky komerčních televizí, které mohou přispět ke sváteční pohodě. 

Velikonoční program TV Nova nabídne rodinné filmy, komedie a pohádky


Velikonoční program televize Nova nabídne spoustu rodinných filmů a komedií pro celou rodinu, ale i pohádek určených především dětem. Hlavní vysílací čas na Velký pátek opanuje komedie Přání k narozeninám s Evou Holubovou a Jaroslavem Duškem v hlavních rolích. V Bílou sobotu si diváci procvičí své znalosti u zábavně-vědomostního Superlovu, kde se pětici lovců postaví soutěžící hrající až o milion korun.

Zdroj: TV Nova


TV Nova letos slaví 30. narozeniny a na neděli si pro své diváky připravila dárek. Uvede Ivetu, první díl série o zpěvačce Ivetě Bartošové, která dosud byla ke zhlédnutí pouze na Voyo.

Iveta; Zdroj: TV Nova


Ve znamení pohádek se ponese i program na Velikonoční pondělí. Děti se mohou těšit na Myšáka Stuarta Littla, Rumburaka nebo francouzské animované filmy s Asterixem. Velikonoce oslaví i známí hrdinové denního seriálu Ulice, který nebude chybět v pátek ani v pondělí.

Ulice; Zdroj: TV Nova

TV Prima potěší na Velikonoce každého diváka


Nejen na Velký pátek a Velikonoční pondělí, ale na celé čtyři dny pracovního volna si skupina Prima přichystala pro své diváky rozmanitý televizní program, z něhož si vybere každý. Těšit se můžete na celou řadu českých filmů, pohádek, premiér i slušnou porci zábavy ze zahraničí.

Pohodový program se na Velký pátek ponese na obrazovkách kanálu Prima ve znamení oblíbených zahraničních snímků – v 9.00 odstartuje komedie Stůj, nebo maminka vystřelí!, následovat bude Růžový panter a po obědě Ben Stiller stráví Noc v muzeu. Chybět samozřejmě nebude ani česká klasika. Pohádkovou atmosféru nejprve navodí odpoledne odvážný dřevorubec Nebojsa, večer se pak v hlavním vysílacím čase přihlásí o slovo čerti, a to v novější české pohádce Zdeňka Trošky – Čertoviny.

Zdroj: TV Prima


V sobotu 30. března stojí za vidění například česká detektivní komedie Rozpuštěný a vypuštěný od 14.50, na ni v 16.50 navážou svojí výřečností a pletichami Počestné paní pardubické v oblíbené historické komedii režiséra Martina Friče z roku 1944. Sobotní večer bude na Primě zasvěcen grilovaní a již druhému kolu velké rodinné soutěžní reality show Česko na grilu. Která z deseti dvojic nepostoupí dál?

Zdroj: TV Prima


Velkolepou grilovačku střídá pokračování oblíbeného pořadu České chaty snů. Milovníky temnějších krimi případů v sobotu plně uspokojí premiéra 4. řady úspěšného seriálu Purpurové řeky na Prima KRIMI. Na Prima COOL si pro změnu v sobotu můžete dopřát ohromně napínavé ponorkové drama Kursk.

V neděli večer jednoznačně stojí za vidění další díl z brilantně obsazeného seriálu Vytoč mého agenta od 20.15 na Primě. Komediální drama z prostředí herecké agentury tentokrát ovládnou Taťjana Medvecká a Zlata Adamovská, které v něm hrají samy sebe!

Sváteční program na obrazovkách Primy slibuje i Velikonoční pondělí, které zahájí již v 8.25 rodinnou komedií Příšerky z podkroví. Následovat je bude filmová komedie Růžový panter 2. V pravé poledne se představí Vlasta Burian coby Přednosta stanice a opět nebude chybět ani pohádka, tentokrát O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

Na pondělní večer je pak připravena premiéra nového seriálu Lež na pláži. Jeho děj vás zavede na chorvatské pláže, kde se trojice mladíků skrývá před mafiánským bossem. V hlavních rolích se představí Rozálie Prachařová, Radek Melša, Josefína Prachařová nebo Sandra Nováková.Filmy a seriály pro celou rodinu naleznete i v nabídce prima+.

Óčko si o Velikonocích uklidí a přinese živé vstupy z předávání Andělů


Ceny Anděl živě na sociálních sítích ÓČKA

Team ÓČKA bude v sobotu 30.4. na předávání hudebních cen Anděl. Na sociálních sítích Óčko přinese živé reporty s nominovanými interprety červeného koberce i ze zákulisí, na sestřih toho nejlepšího se můžete těšit i ve vysílání a to na velikonoční pondělí.

Ceny Anděl; Zdroj: TV Óčko


Sledujte:

  • v sobotu večer na soc. sítích IG a FB ÓČKO

  • v pondělí v průběhu celého dne v TV ÓČKO a ÓČKO STAR


Jarní úklid s ÓČKO STAR

Do pořadu MAMA STAR dorazí cleanfluencerka Katka Brožová, alias Úklid pro klid, a naučí nás mimo jiné, jak si doma připravit wc bombu.

MAMA STAR; Zdroj: Óčko


ÓČKO STAR: sobota 10:00 MAMA STAR

Načítání dalších...