Zdroj: Asociace HbbTV
AKTUALITY KRÁTKÁ ZPRÁVA ZAHRANIČNÍ

SYMPOZIUM A UDÍLENÍ CEN HBBTV 2024: VYZÝVÁ SPONZORY

17. 4. 202417. 4. 2024
12. Sympozium a udílení cen HbbTV, které se uskuteční 14.-15. listopadu 2024 v Londýně ve Velké Británii, bude jedinečnou platformou pro obchodní a propagační aktivity globálního odvětví propojené televize. Asociace HbbTV, která akci pořádá společně s Everyone TV (BBC/ITV/Channel 4/Channel 5), připravila několik atraktivních sponzorských balíčků.
"O možnosti sponzoringu na letošním sympoziu a udílení cen HbbTV je již nyní velký zájem. Londýn je skvělým místem pro setkávání a výměnu informací o nejnovějším vývoji v našem oboru a profesionální aktivní komunita připojené televize ve Spojeném království významně přispěje k naší inspirativní a výjimečné akci,"

řekl Vincent Grivet, předseda Asociace HbbTV.

Symposium a udílení cen HbbTV 2024, které je zaměřeno na provozovatele platforem, vysílatele, inzerenty a adtech, standardizační organizace a technologické společnosti, se bude konat v Church House, jde o prestižní místo v srdci Westminsteru v centru Londýna, které poskytne prvotřídní zázemí pro účastníky konference, sponzory, vystavovatele i pro navazování kontaktů.

Podrobnosti o sponzorských balíčcích na sympoziu a předávání cen HbbTV 2024 a na předcházejících předváděcích a ukázkových akcích naleznete ve výzvě pro sponzory. Zájemcům doporučujeme, aby si rychle zajistili obchodní dohody, protože možnosti jsou omezené, což zúčastněným partnerům zajistí velké zviditelnění. Do 30. června 2024 jsou k dispozici včasné nabídky se sníženými cenami.

Zdroj: hbbtv.org

Načítání dalších...