PŘEDPOVĚDI PODLE HOROSKOPU NA TN.CZ: SLOVO DOSTÁVÁ AI MODERÁTORKA

13. 6. 202413. 6. 2024
Zpravodajství TV Nova i nadále ověřuje možnosti zapojení umělé inteligence. V současné době se věnuje několika projektům, nejnověji využívá moderátorku vytvořené pomocí AI pro každodenní videa s horoskopy na TN.cz.

Na webu TN.cz můžete denně sledovat, co si pro vás přichystaly hvězdy. Videa s horoskopy nově využívají nástroje umělé inteligence, k divákům promlouvá AI moderátorka.

„Prověřujeme řadu nástrojů. Aktuálně jsme se například zaměřili na jednu z nejoblíbenějších rubrik na našem webu TN.cz, a to na horoskopy. Pro ně je třeba každý den připravit jedno video, v němž naši čtenáři najdou to, co je podle jejich znamení zvěrokruhu daný den čeká a na co by se měli zaměřit. A právě s tvorbou videa nám nyní pomáhá moderátorka vytvořená pomocí umělé inteligence,“ vysvětluje Vladimír Rosol, šéfredaktor zpravodajství TV Nova a šéf webu TN.cz.„Všechny testy vyšly dobře, povedlo se nám odladit i několik zádrhelů, a proto jsme vše před několika dny spustili do pilotního provozu. Videa jsou vedle loga TN.cz označena písmeny AI, aby bylo jasně patrné, že jde o obsah generovaný umělou inteligencí,“ dodává Rosol.

Videa najdete na webu TN.cz v záložce Horoskopy.

Zdroj: mam.cz

Načítání dalších...