NOVA O VÁNOCÍCH NASADÍ TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU, VOYO KRÁLE ŠUMAVY

11. 11. 2022
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Hlavní štědrovečerní pohádkou na TV Nova bude pohádka Tři oříšky pro Popelku. Videoplatforma Voyo uvede premiéru minisérie Král Šumavy.

Pohádku Tři oříšky pro Popelku s Libuší Šafránkovou odvysílá letos na Štědrý den od 20:20 TV Nova. Vedle československé klasiky nabídne i její čerstvý norský remake Tři přání pro Popelku, odvysílá ji 20. prosince. Připravena je i štědrovečerní Ulice a adventní čas se promítne také do vysílání pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.u Snídaně s Novou. Poslední den v roce přinese Nova tradičně silvestrovské vydání Televizních novin nebo pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání. Tvoje tvář má známý hlas – Velký silvestrovský případ.

Kromě uvedených nabídne televize v čase vánočních a novoročních svátků další české filmové klasiky a zahraniční snímky: Tři bratři, Řachanda, Nejkrásnější hádanka, S tebou mě baví svět, Slunce, seno..., Vesničko má středisková, Mrazík, Krakonoš a lyžníci, Láska nebeská, Princ Bajaja, Mravnost nade vše, Jak vycvičit draka. PořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.y s vánoční tematikou se pak objeví i v nabídce tematických stanic.

Adventní nabídka videoplatformy Voyo přinese mj. očekávanou minisérii Král Šumavy: Fantom temného kraje režiséra Davida Ondříčka.
„Výběr těch nejoblíbenějších českých komedií a filmů ze zlatého fondu české, resp. československé kinematografie spolu s tradičními akvizičními snímky s vánoční tematikou – to jsou základní pilíře programového schématu Skupiny Nova na letošní Vánoce,“

komentovala programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Detaily k vánočnímu a novoročnímu vysílání TV Nova včetně pořadUcelená část vysílání televizního kanálu s určitým konkrétním obsahem či sdělením, ohraničená začátkem a koncem. Pořad má svůj vlastní název a je vysílán v určitém čase. Doba vysílání pořadu je v PEM určena s přesností na jednu sekundu. Pořadem může být i komerční vysílání.ů na tematických stanicích a Voyu najdete v dokumentu níže.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...