KAMPAŇ PRIMA+ ZAHÁJILA, PŘEDSTAVUJE JI RODINA PLUSÁKOVÝCH

25. 1. 2023
Skupina Prima zahájila zaváděcí část reklamní kampaně ke své nové streamingové službě Prima+.

Zaváděcí část kreativní kampaně ke spuštění nové streamingové služby Prima+ zahájila skupina Prima v úterý 24. ledna. Slibuje v ní „největší zábavu v celé galaxii”. Opírá se o mimozemšťana Pýtýho a animovanou rodinu Plusákových, jejíž členové reprezentují jednotlivé segmenty budoucích uživatelů, kteří přibližují princip fungování platformy i její obsah. Hlasy animovaným postavám propůjčili Jiří Lábus, Bára Hrzánová, Lucie Vondráčková, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová a Robin Pařík.
„Vsadili jsme na originální komunikační koncept ve světě videoslužeb, pomocí kterého budeme stávajícím i potenciálním uživatelům schopni jednoduše, srozumitelně a s humorem doporučovat afinitní obsah. Práce na kreativní kampani započaly před necelým rokem, přičemž jejímu samotnému vývoji předcházel detailní výzkum cílové skupiny a dostupných streamingových platforem. Při komunikaci s uživateli platformy Prima+ vsázíme na typický český humor. Pomáháme si rodinkou Plusákových, jejíž jednotliví členové dokážou pomocí vtipných rodinných zápletek spojených v krátkých skečích doporučit obsah konkrétním cílovým skupinám,“

říká Aleš Pýcha, ředitel marketingu a PR skupiny Prima.

Za kreativním konceptem stojí agentura Espresoo communication, branding vyvinulo studio Dynamo design. Prima k propagaci využije nejen svých médií (TV, rádio, online, tisk, sociální sítě), ale také mediálních kanálů mimo skupinu.Novou platformu Prima+ odstartuje Prima ve středu 8. února 2023. Jde o třetí videoplatformu skupiny Prima. První videoslužba PrimaPlay vznikla na přelomu let 2011 a 2012 spolu s rozvojem online portfolia skupiny Prima v čele s webem iPrima.cz. V roce 2017 došlo k jejímu redesignu a rebrandingu a byla zastřešena značkou iPrima.cz, na které mohou uživatelé sledovat videoarchiv až do 8. února. Poté jej naleznou na Prima+, která má doménu www.primaplus.cz. „Stávající uživatelé, kteří využívají služeb iPrima bez reklam, nemusí mít obavy, že by o své účty či služby přišli. V dalších dnech je kontaktujeme pomocí e-mailů a přineseme jim informace o nové službě i možnost přesměrování na novou videoslužbu Prima+,“ uvedl Josef Beneš, ředitel VOD služby.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...