DO VYSÍLÁNÍ ZAMÍŘÍ DALŠÍ POŘADY PRO JARNÍ TELEVIZNÍ SEZÓNU

23. 1. 2023
Zdroj: Freepik.com
AKTUALITY DOMÁCÍ KRÁTKÁ ZPRÁVA
Na konci ledna a od začátku února zařadí Česká televize, TV Nova i TV Prima několik novinek určených pro letošní jarní sezónu.

Od konce ledna a začátku února se v televizním vysílání největších tuzemských stanic začnou objevovat další nové pořady určené pro letošní jarní sezónu. Po lednových novinkách, které televize zařadily (např. Místo zločinu České Budějovice, Jedna rodina, Kukačky II), míří do vysílání nové seriály nebo premiéroví díly už známých pořadů.

Na konci ledna bude mít na obrazovkách ČT1 premiéru minisérie Docent s Ivanem Trojanem a Terezou Ramba, která zaujme nedělní večerní vysílací čas.

TV Nova odstartuje na začátku února několik novinek - výpravný seriál Zlatá labuť zařadí do čtvrtečního večerního vysílacího času, nové díly další řady show Survivor nabídne dvakrát týdně ve středu a ve čtvrtek od 21:35 a o začátku února se také vrátí nové díly seriálu Specialisté.

S novinkami přijde i TV Prima, která po přehození seriálu Dobré zprávy na pondělí vyplní středeční hlavní vysílací čas novou řadou seriálu Černé vdovy. Novinku uvede také v sobotním večerním čase, kde se od prvního únorového týdne představí nová rodinná show Šampióni.

Detailní přehled pořadů zde.

Zdroj: mediaguru.cz

Načítání dalších...