29 - 30/11 2023

SYMPOSIUM HBBTV 2023

Každoroční summit oboru připojené televize je zaměřen na operátory platforem, vysílací společnosti i inzerenty a technologické organizace.

Sympozium a událení cen HbbTV každoročně poskytuje jedinečnou platformu pro diskusi o všech důležitých tématech v oblasti HbbTV. Události se každoročně účastní vysoce postavení vedoucí pracovníci a odborníci v oboru HbbTV. Každoroční summit odvětví připojené televize je zaměřen na provozovatele platforem, vysílací společnosti, inzerenty a adtech, standardizační organizace a technologické společnosti.

Na programu konference jsou prezentace od špičkových odborníků. Témata zahrnují informace o nových produktech a službách, příklady osvědčených postupů a zkušenosti a nejnovější vývoj i trendy v odvětví připojené televize.

Na konferenci HbbTV Symposium 2023 proběhne také 6. ročník udílení cen HbbTV Awards, které oslaví vynikající výsledky komunity HbbTV. Ročník 2022 opanovala televize Nova, která si odnesla cenu HbbTV pro řešení založená na reklamě s produktem MAX REACH a cenu poroty: Nováček roku v oblasti HbbTV.

Ceny jedenáctého ročníku budou uděleny na prestižním slavnostním večeru 29. listopadu.

Další informace o programu budou doplněny později.

Kategorie: ARCHIV UDÁLOSTÍ

POŘADATEL: Asociace HbbTVVíce informací